St. Giles / New York

St. Giles / Vancouver
11 Nisan 2019
Eurocentres / Amboise
11 Nisan 2019

St. Giles / New York


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi New York / Amerika
  • Programlar Genel İngilizce, Cambridge Sınavına Hazırlık, TOEFL Sınavına Hazırlık, TOEIC Sınavına Hazırlık, Genel İngilizce İş İngilizce, Genel İngilizce Akademik amaçlı ingilizce.
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri / Yaz okulu opsiyonu vardır
  • Sınıflar Maksimum 12 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


General   English 
İngilizce öğrenmek  ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General  English programında haftada 20, 22 ve 28 ders olarak Genel İngilizce eğitimi  verilir.
Cambridge Examination Preparation
Cambridge Sınavlarına özel hazırlık olup haftada 20, 22 ve  28  ders ingilizce eğitim verilir.  Minimum 9 hafta, maksimum 13 hafta eğitimle sınırlıdır. Sınavlara  katılabilmek için, FCE - B1 (Intermediate) / B2 (Upper Intermediate), CAE -  B2 (Upper Intermediate) / C1 (Advanced)
CPE - C1 (Advanced) / C2 (Proficient) bu seviyelerinde olmak  gerekiyor.
    
TOEFL Preparation
TOEFL Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20, 22 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir. Program  süresi  sadece 6 haftadır. 
TOEIC Preparation
TOEIC Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20, 22 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir. Eğitimin  süresi  sadece 4 haftadır. 
General Engilish plus Engilish for Business
Sabahları haftada 28  ders Genel İngilizceye öğleden sonra haftada 8 ders İş İngilizcesi eğitimi  verilmektedir. Katılımcıların ingilizcesinin Minumun  B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmetedir. Programa minimum 2 hafta,   maksimum 12 hafta katılınabilir.
Engilish for Academic Purposes
Akademik Amaçlar  için 8 haftalık İngilizce eğitim olup 20, 22 ve 28 ders olarak sunulmaktadır  .  İsteğe bağlı 8 öğleden sonra Genel  İngilizce dersi veya denetimli kendi kendine çalışma 2 öğleden sonra öğleden  sonra dersleri ile Akademik Amaçlar için 20 sabahlık ders almayı  seçebilirler.

 
dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir