Stafford House / Chicago
9 Nisan 2019
Stafford House / San Francisco
9 Nisan 2019

Stafford House / San Diego


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi San Diego / California, Amerika
  • Programlar Genel, Yoğun, İş, TOEFL, Cambridge Sınavına Hazırlık, Üniversiteye Hazırlık
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 15 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


General / Intensive English

Temel sınıfımız entegre bir beceri sınıfıdır. Okuma, yazma, konuşma, dinleme, dil bilgisi, kelime bilgisi ve eleştirel düşünmeyi kapsar. Bu sınıfta doğruluğunuzu (İngilizcenizin ne kadar doğru olduğunu) ve akıcılığınızı (ne kadar iyi iletişim kurabileceğinizi) geliştireceksiniz. İletişimsel Yaklaşım'ı kullanıyoruz, bu nedenle İngilizce'yi İngilizce kullanarak öğreneceksiniz - dilbilgisi derslerini dinleyerek ve çalışma sayfaları hazırlayarak değil. Öğrencilerin gerçek dünyada kullanabilecekleri İngilizce elde etmenin en etkili yöntem olduğunu kuvvetle hissediyoruz.


Business English

Satış, pazarlama ve reklamcılık, insan kaynakları, yönetim, finans ve yönetim gibi bir dizi konuyla ilgili iş kelimeleri, dilbilgisi ve telaffuz üzerinde çalışırken, İngilizce dil becerileriniz artacaktır.
Dil ve pratik becerileriniz, yazışma ve rapor okuma, mektup ve e-posta yazma, sunumlar yapma, sunum hazırlama ve sunma, sosyalleşme ve ağ kurma gibi çeşitli etkinliklerle büyüyecektir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum Upper-Intermediate olması gerekmektedir. Haftada 20, 25 ve 30 ders olarak eğitim verilmektedir. 

 

TOEFL

Tüm sınav hazırlık kurslarımız, seçtiğiniz sınavın alanlarını, sınav başarılarını elde etmek için geçmiş makaleler ve sınav tekniklerini kullanarak becerilerini ve İngilizce dilini öğrenmenizi sağlayarak ayrıntılı olarak kapsar. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 (Intermediate) olması gerekmektedir. Haftada 20, 25 ve 30 ders IELTS ingilizce eğitimi verilmektedir. 


Cambridge Exam

Tüm sınav hazırlık kurslarımız, seçtiğiniz sınavın alanlarını, sınav başarılarını elde etmek için geçmiş makaleler ve sınav tekniklerini kullanarak becerilerini ve İngilizce dilini öğrenmenizi sağlayarak ayrıntılı olarak kapsar. 


University Preparation


ABD ve  Kanada'daki 60'dan fazla ortak üniversiteye erişim
Kabul  sürecindeki her okulda eğitimli personelden danışmanlık ve destek
Çoğu  ortakla koşullu kabul ve / veya TOEFL veya IELTS feragati
Yerel  üniversitelerden okul içi sunumlar ve uluslararası üniversite mezunlarıyla ağ  oluşturma etkinlikleri
Öğrencinin  istenen kabul zaman çizelgesini desteklemek için personel rehberliği ve  ilerleme izleme
Ziyaretler  ve yerel üniversite kampüsleri turları

 
dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir