EC / San Francisco
5 Nisan 2019
EC / Los Angeles
8 Nisan 2019

EC / San Diego


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi San Diego / California, Amerika
  • Programlar Genel, Yarı Yoğun, Yoğun, Genel İş İçin İngilizce, Academic Semester/Year, Intensive Academic Semester/Year, Cambridge Sınavına Hazırlık, TOEFL
  • Yaş Grubu
  • Sınıflar Maksimum 15 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Paylaşımlı Daire

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


San Diego şubesi La Jolla’nın  Prospect Street’te konumlanan, kumsala çok yakın, harika Pacific Okyanusu manzaraları olan, az sınıf mevcutları ve modern sınıfları sunan bir okuldur.

Sıcaklık yıl boyunca 22 derecededir. İnce kumlara sahip plajları, eğlencesi ve limanlarıyla çekici bir şehirdir. Operası, tiyatrosu, klasik ve modern müzik grupları, müze ve sana galerileriyle kültürel bir aktivite merkezidir. çekici bir şehirdir. California eyaletinin 3.en büyük, Amerika'nın da en büyük 8,şehridir.


General – Intensive English 

İngilizce öğrenmek ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General English programında haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimi verilir.

Semi-ıntensive English

Yarı Yoğun İngilizce programı olup haftada 24 ders eğitim verilmektedir. 

Intensive English

Yoğun İngilizce programı olup haftada 30 ders eğitim verilmektedir. 

English for Work  

Sadece İş İngilizcesi için öğrenilen kursdur. Haftada 30 ders Genel İngilizce ve 10 ders İş İngilizcesi eğitimi verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 (Pre-Intermediate) olması gerekmektedir.

English in the City

Haftada 30 ders Genel İngilizce ve 10 ders Şehirde İngilizce eğitimi verilir. 

Academic – Intensive Academic Semester/Year

Academic Semester/Year programında haftada 20 ders, Intensive Academic Semester/Year programında ise haftada 30 ders Genel İngilizce eğitimi verilir. Programa katılım süresi minimum 24 haftadır.

Cambridge Exam Preparation

Cambridge Sınavlarına özel hazırlık olup haftada 20 ve 30 ders olup,  23 haftalık eğitimle sınırlıdır. 

Higher Score TOEFL

Haftada 30 ders TOELF hazırlık eğitimi verilir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 (Intermediate) olması gerekmektedir. 
dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir