ELS / New York – Hofstra
10 Nisan 2019
ELS / New York – Riverdale
10 Nisan 2019

ELS / New York – Manhattan


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi New York- Manhattan / New York, Amerika
  • Programlar Akademik İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, ELS Language Experience
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 15 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama(Kampüs Dışı)

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


Engilish for Academic Purposes

ABD’de Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) programı yurt dışında üniversite veya yüksek okul okumak isteyen uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Dilersen 600’den fazla ortak üniversiteye koşullu kabul için başvurabilirsin.


Semi İntensive English Program

Çevrenizi keşfetme özgürlüğünü kaybetmeden İngilizce öğrenin. ELS Yarı Yoğun İngilizce programı, sınıfta İngilizce iletişim becerilerini güçlendirmenize yardımcı olur ve çevrenizi keşfetmeniz ve yeni becerilerinizi pratiğe dökmeniz için size zaman bırakır. Gündüz dersleri İngilizce yeterliliğinin yapı taşlarına odaklanır: Cümle Yapısı ve Konuşma Pratiği veya Dil Çalışmaları, Kelime Dağarcığı Geliştirme ve Dil Teknolojisi Merkezinde bir ders. Öğleden sonraları da çevrenizi keşfedebilirsiniz.


ELS Language Experience

ELS Language Experience denizaşırı öğrenciler için İngilizce sayesinde günlük konuşma becerilerini rahat bir öğrenme ortamında geliştirebilir; burada yalnızca yetenekli öğretmenlerden değil, sınıf arkadaşlarından da pek çok şey alarak İngilizceyi kolay ve doğru şekilde konuşmayı öğrenebilirsin. Yurt dışında İngilizce öğrenmek için akademik İngilizce kursları da seçenekler arasında yer almaktadır Günde ister 3 saat, ister 6 saat çalışabilir, ister iki hafta isterse 24 hafta kalabilirsin, seçim senin. İngilizceyi kendi koşullarına ve bütçene göre öğren.
ELS Language Experience programı temel, orta ve ileri seviye olmak üzere 3 seviyeden oluşuyor. Her Pazartesi kur sınavına girerek bir üst seviyeye geçebilir, derse devam durumuna göre bitirme sertifikası alabilirsin. ELS Language Experience öğrencisi olarak, konaklama süresince konuşma becerilerini geliştirmen için daha fazla fırsat sunan çeşitli kültürel aktivitelere katılabilirsin.


 
dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir