OHC / Brisbane
11 Nisan 2019
Eurocentres / Paris
11 Nisan 2019

LSI / Londra- Merkez


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi London / İngiltere
  • Programlar Genel, Yoğun, Akademik, İş, TOEFL/TOEIC/IELTS, Cambridge Sınavına Hazırlık, Hukuk ve Tıp İngilizcesi
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 15 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

 


   

ÖNEMLİ BİLGİLER

Samuel Jachson der ki “İnsan Londra’dan yorulmuşsa, yaşamaktan yorulmuştur”.  Londra’da  her zaman yeni ve farklı şeyler, keşfedilecek yeni bir yer ve görülecek heyecan verici etkinlikler bulabilirsiniz. Dünyada eşi benzeri olmayan galeri ve müzelerine sahiptir, bazıları ücretsizdir! Okul şehrin tam merkezinde, West End olarak bilinen canlı, çok renkli bölgede yer alır. British Museum, Oxford Caddesi’ndeki mağazalara ve eğlence bölgesindeki Soho’ya yürüyüş mesafesindedir. Madame Tussaud’nun Balmumu Heykel Müzesi’ni, Buckingham Sarayı’nı, Londra Kalesi’ni ve London Eye Dönme Dolabı’nı başlıca gezeceğiniz yerlerden bazılarıdır.

Genel İngilizce

İngilizce öğrenmek ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General English programında haftada 20 ders olarak Genel İngilizce eğitimi verilir. Her gün göreceğiniz 2 ders şu alanları kapsayacaktır: dilbilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz. Sonraki 2 derste şu alanlara odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma, yazma.

Yoğun İngilizce

Bu kurs, yoğun şekilde ders görmek, dili ve ülkeyi kapsamlı olarak tanımak isteyen öğrenciler için uygundur. LSI Yoğun 24 ve 30 ders  kursuna katılan öğrenciler, sabahları Standart 20 için açıklanan derslerin aynısını görürler. Öğleden sonra sınıfları, akıcılık alıştırmaları ve geldiğiniz ülkenin kültürü ve gelenekleriyle ilgili kapsamlı konu işlemeleri sayesinde aldığınız eğitimi daha da güçlendirir ve öğrendiklerinizi pekiştirir. 

Akademik İngilizce

Haftada 25 ders olarak sunulan Akademik İngilizce, genel İngilizce ile akademik becerileri ve sınav İngilizcesini bir araya getirir. Program normal dil bilgisi ve sözcük dağarcığı kontrollerini içerir, bu da öğrencilerin bir taraftan akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirirken diğer taraftan bireysel dil ihtiyaçlarına odaklanmalarını sağlar

İş İngilizcesi

İş amaçlı İngilizce eğitim, haftalık 25 ders olup, 1 haftadan 23 haftaya kadar eğitim verilmektedir. Sabahları LSI 30 Kursumuzda ders göreceksiniz. Öğleden sonraları ise Bankacılık, Borsa, Pazarlama, Reklam, İstihdam, Satış ve İş Görüşmeleri gibi konuları kapsayan iş modülleri üzerine çalışacaksınız. İlgi alanınıza giren özel modüller seçebilir ya da ileri seviyede iş İngilizcesi bilgisine sahip olmak için kursun tamamını alabilirsiniz.

TOEFL/TOEIC/IELTS Sınav Hazırlık

TOEFL testi, İngilizce dünyasında uluslararası olarak tanınmakta, şirketler tarafından yüksek derecede kabul görmekte, ABD ve Kanada’daki kolejler ve üniversitelere kayıt için şart koşulmaktadır. LSI Yoğun 30 kursunun bir parçası olarak bu sınavlara hazırlık kursları sunmaktayız.

Cambridge Sınav Hazırlık

Cambridge Sınavlarına özel hazırlık olup haftada 20 ve 30  ders ingilizce eğitim verilir. Maksimum 12 haftalık eğitimle sınırlıdır. Orta üstü ile İleri seviyeler arası
The CAE (İleri İngilizce sertifikası) iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan ve dilini işte kullanmak isteyen kişilere yöneliktir.

Tıp İngilizcesi

İngilizce, uluslararası tıp toplumunun dilidir. LSI, genel İngilizce seviyenizi geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda insan biyolojisi, tıp bilimi,  hemşirelik, resmi rapor yazımı ve çok daha fazlasında donanımınızı artıracak bir Tıp İngilizcesi kursu sağlamaktadır. Kursun sonunda, dünya çağındaki tıpçı meslektaşlarınızla daha etkin iletişim kurabildiğinizi göreceksiniz.

Dahil olan modüller : İnsan Vücudu, Medikal Ekipman, Hemşirelik, Akıl Sağlığı, Travma ve Triyaj, Hastaneler ve Hasta İdaresi vb.

Hukuk İngilizcesi

İngilizce, modern hukuk toplumunun iletişim dilidir. LSI, genel İngilizce seviyenizi geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda medeni hukuk, şirketler hukuku ve sözleşme hukuku alanlarında, resmi rapor yazımı ve çok daha fazlasında donanımınızı artıracak bir Hukuk İngilizcesi kursu sağlamaktadır. Kursun sonunda, dünya çapındaki hukukçu meslektaşlarınızla daha etkin iletişim kurabildiğinizi göreceksiniz.

Dahil olan modüller: Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, İş Hukuku ve İnsan Kaynakları, İnsan Hakları, Göç ve Medeni Özgürlükler, Rekabet/Tekel Hukuku, Satın Alma ve Birleşmeler, Telif Hakkı, Ceza Hukuku ve Anayasa Hukuku. Diğer modüller talep üzerine açılabilir.

Aile Yanı  ve Yurt Konaklama   

Aile yanı, tek kişilik oda, paylaşımlı banyo, kahvaltı185 GBP / haftalık
Aile yanı, tek kişilik oda, paylaşımlı banyo, yarım pansiyon235 GBP/haftalık
Collective Old Oak II.Bölge tek kişilik oda, özel banyo yemeksiz310 GBP / haftalık
AXO Camden , tek kişilik stüdyo II.bölge355 GBP / haftalık

! Noel Döneminde 45 GBP  Yüksek Sezon Döneminde (21 Haziran-30 Ağustos)  30 GBP ayrıca ücret  alınmaktadır. Özel perhizlerde sadece kahvaltı seçeneğinde haftalık 15 GBP, yarım pansiyonda 30 GBP alınmaktadır.

! 12 hafta ve yukarısı konaklamalarda haftalık 20 GBP indirim.

Kayıt / Konaklama Yerleştirme /Sigorta /Transfer

Kayıt Ücreti80 GBP
Konaklama Ayarlama Ücreti30 GBP

İNDİRİMLİ KURS ÜCRETİ – PROMOSYON VAR !

LSI Londra Dil Okulu’nda kurs ücretlerinde % 25 indirim 

Materyal ücreti ve konaklama yerleştirme ücreti yok

! Promosyon Bitiş Tarihi : 31 Mart 2020   

4 HaftaListe Fiyatıİndirimli Fiyatı
Genel İngilizce -20am1060 GBP yerine795 GBP
Genel İngilizce -24am1220 GBP yerine915 GBP
Genel İngilizce -30am1340 GBP yerine1005 GBP
8 HaftaListe Fiyatıİndirimli Fiyat
Genel İngilizce -20am2120 GBP yerine1590 GBP
Genel İngilizce -24am2440 GBP yerine1830 GBP
Genel İngilizce -30am2680 GBP yerine2010 GBP
12 HaftaListe Fiyatıİndirimli Fiyat
Genel İngilizce -20am3060 GBP yerine2295 GBP
Genel İngilizce -24am3480 GBP yerine2610 GBP
Genel İngilizce -30am3780 GBP yerine2835 GBP
24 HaftaListe Fiyatı İndirimli Fiyat
Genel İngilizce -20am5160 GBP yerine3870 GBP
Genel İngilizce -24am5880 GBP yerine4410 GBP
Genel İngilizce -30am6240 GBP yerine4680 GBP
36 HaftaListe Fiyatı İndirimli Fiyat
Genel İngilizce -20am7740 GBP yerine5805 GBP
Genel İngilizce -24am8820 GBP yerine6615 GBP
Genel İngilizce -30am9360 GBP yerine7020 GBP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir