OHC / Brisbane
11 Nisan 2019
Eurocentres / Paris
11 Nisan 2019

LSI / Londra- Merkez


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi London / İngiltere
  • Programlar Genel, Yoğun, Akademik, İş, TOEFL/TOEIC/IELTS, Cambridge Sınavına Hazırlık, Hukuk ve Tıp İngilizcesi
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 15 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


Samuel Jachson der ki “İnsan Londra'dan yorulmuşsa, yaşamaktan yorulmuştur”.  Londra'da  her zaman yeni ve farklı şeyler, keşfedilecek yeni bir yer ve görülecek heyecan verici etkinlikler bulabilirsiniz. Dünyada eşi benzeri olmayan galeri ve müzelerine sahiptir, bazıları ücretsizdir! Okul şehrin tam merkezinde, West End olarak bilinen canlı, çok renkli bölgede yer alır. British Museum, Oxford Caddesi'ndeki mağazalara ve eğlence bölgesindeki Soho'ya yürüyüş mesafesindedir. Madame Tussaud'nun Balmumu Heykel Müzesi'ni, Buckingham Sarayı'nı, Londra Kalesi'ni ve London Eye Dönme Dolabı'nı başlıca gezeceğiniz yerlerden bazılarıdır.

Genel İngilizce

İngilizce öğrenmek ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General English programında haftada 20 ders olarak Genel İngilizce eğitimi verilir. Her gün göreceğiniz 2 ders şu alanları kapsayacaktır: dilbilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz. Sonraki 2 derste şu alanlara odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma, yazma.

Yoğun İngilizce

Bu kurs, yoğun şekilde ders görmek, dili ve ülkeyi kapsamlı olarak tanımak isteyen öğrenciler için uygundur. LSI Yoğun 24 ve 30 ders  kursuna katılan öğrenciler, sabahları Standart 20 için açıklanan derslerin aynısını görürler. Öğleden sonra sınıfları, akıcılık alıştırmaları ve geldiğiniz ülkenin kültürü ve gelenekleriyle ilgili kapsamlı konu işlemeleri sayesinde aldığınız eğitimi daha da güçlendirir ve öğrendiklerinizi pekiştirir. 

Akademik İngilizce

Haftada 25 ders olarak sunulan Akademik İngilizce, genel İngilizce ile akademik becerileri ve sınav İngilizcesini bir araya getirir. Program normal dil bilgisi ve sözcük dağarcığı kontrollerini içerir, bu da öğrencilerin bir taraftan akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirirken diğer taraftan bireysel dil ihtiyaçlarına odaklanmalarını sağlar

İş İngilizcesi

İş amaçlı İngilizce eğitim, haftalık 25 ders olup, 1 haftadan 23 haftaya kadar eğitim verilmektedir. Sabahları LSI 30 Kursumuzda ders göreceksiniz. Öğleden sonraları ise Bankacılık, Borsa, Pazarlama, Reklam, İstihdam, Satış ve İş Görüşmeleri gibi konuları kapsayan iş modülleri üzerine çalışacaksınız. İlgi alanınıza giren özel modüller seçebilir ya da ileri seviyede iş İngilizcesi bilgisine sahip olmak için kursun tamamını alabilirsiniz.

TOEFL/TOEIC/IELTS Sınav Hazırlık

TOEFL testi, İngilizce dünyasında uluslararası olarak tanınmakta, şirketler tarafından yüksek derecede kabul görmekte, ABD ve Kanada'daki kolejler ve üniversitelere kayıt için şart koşulmaktadır. LSI Yoğun 30 kursunun bir parçası olarak bu sınavlara hazırlık kursları sunmaktayız.

Cambridge Sınav Hazırlık

Cambridge Sınavlarına özel hazırlık olup haftada 20 ve 30  ders ingilizce eğitim verilir. Maksimum 12 haftalık eğitimle sınırlıdır. Orta üstü ile İleri seviyeler arası
The CAE (İleri İngilizce sertifikası) iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan ve dilini işte kullanmak isteyen kişilere yöneliktir.

Tıp İngilizcesi

İngilizce, uluslararası tıp toplumunun dilidir. LSI, genel İngilizce seviyenizi geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda insan biyolojisi, tıp bilimi,  hemşirelik, resmi rapor yazımı ve çok daha fazlasında donanımınızı artıracak bir Tıp İngilizcesi kursu sağlamaktadır. Kursun sonunda, dünya çağındaki tıpçı meslektaşlarınızla daha etkin iletişim kurabildiğinizi göreceksiniz.

Dahil olan modüller : İnsan Vücudu, Medikal Ekipman, Hemşirelik, Akıl Sağlığı, Travma ve Triyaj, Hastaneler ve Hasta İdaresi vb.

Hukuk İngilizcesi

İngilizce, modern hukuk toplumunun iletişim dilidir. LSI, genel İngilizce seviyenizi geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda medeni hukuk, şirketler hukuku ve sözleşme hukuku alanlarında, resmi rapor yazımı ve çok daha fazlasında donanımınızı artıracak bir Hukuk İngilizcesi kursu sağlamaktadır. Kursun sonunda, dünya çapındaki hukukçu meslektaşlarınızla daha etkin iletişim kurabildiğinizi göreceksiniz.

Dahil olan modüller: Şirketler Hukuku, Sözleşme Hukuku, İş Hukuku ve İnsan Kaynakları, İnsan Hakları, Göç ve Medeni Özgürlükler, Rekabet/Tekel Hukuku, Satın Alma ve Birleşmeler, Telif Hakkı, Ceza Hukuku ve Anayasa Hukuku. Diğer modüller talep üzerine açılabilir. 


ÖNEMLİ BİLGİLER

Programlar ile ilgili textler bu alana doldurulacak.

Konaklama ile ilgli olan tablo bu alanak  insert edilecek.

Fiyatlar ile ilgili olan tablo bu alana insert edilecek.

dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir