LSI / Londra- Merkez
11 Nisan 2019
Eurocentres / La Rochelle
11 Nisan 2019

Eurocentres / Paris


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi Paris / Fransa
  • Programlar Genel Fransızca, Akademik Fransızca, DELF
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 14 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


General / Intensive French

Genel Fransızca kursumuz gramer, kelime dağarcığı ve İngilizce konuşup anlamak için geliştirmen gereken tüm temel becerileri kapsar. Derslerimizin tümü, özgün ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline odaklanan deneyimli öğretmenler tarafından planlanır ve sunulur. Seyahat etmek, yeni arkadaşlar edinmek ve rahatça İngilizce iletişim kurmak istiyorsan bu yenilikçi kursu bir dene ve eğlenirken nasıl hızlı bir gelişim kaydedebileceğini görmeye hazır ol. 

Genel Fransızca haftada 20 ders, Yoğun iFransızca 25 ders Fransızca eğitim vermektedir. 


French for Business

Uzman Fransızca sınıflarımız ile uluslararası bir ortamda iş yapmak için en iyi hazırlığı vermekteyiz. Dersler iş Fransızca becerilerini kelime bilgisi, tartışmalar, durum çalışmaları ve rol-oyunları ile odaklanma yoluyla bütünleştirmektedir. İş Fransızca  iletişim becerileri toplantılar, müzakereler, sunumlar, telefon ve e-posta, mektup ve notlar yazmayı içerir. Haftada 25 ders iş Fransızca eğitimi verilmektedir.  
dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir