Elit Language Center / Kuala Lumpur
29 Mart 2019
TLG / Toronto
29 Mart 2019

St. Giles / San Francisco

Amerika Dil Okulları

Diğer Okullarımız

 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi San Francisco / California, Amerika
  • Programlar Genel İngilizce, İş,TOEFL, TOEIC,Cambridge Sınav
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri / Yaz okulu opsiyonu vardır
  • Sınıflar Maksimum 12 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


General   English

İngilizce öğrenmek  ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General  English programında haftada 20, 22 ve 28 ders olarak Genel İngilizce eğitimi  verilir.
Cambridge Examination Preparation
Cambridge Sınavlarına özel hazırlık olup haftada 20, 22 ve  28  ders ingilizce eğitim verilir.  Maksimum 13 hafta eğitimle sınırlıdır. Sınavlara katılabilmek için, FCE - B1  (Intermediate) / B2 (Upper Intermediate), CAE - B2 (Upper Intermediate) / C1  (Advanced)
CPE - C1 (Advanced) / C2 (Proficient) bu seviyelerinde olmak  gerekiyor.
TOEFL Preparation

TOEFL Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20, 22 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir. Program süresi  sadece 6 haftadır.
TOEIC Preparation

TOEIC Sınavlarına  özel hazırlık olup haftada 20, 22 ve 28   ders ingilizce eğitim verilir.   Katılımcıların ingilizcesinin Minumun   B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir. Eğitimin  süresi  sadece 4 haftadır.
General Engilish plus Engilish for Business
Sabahları haftada 28  öğleden sonraları 20 ders olarak verilmektedir. Genel İngilizceye öğleden  sonra haftada 8 ders İş İngilizcesi eğitimi verilmektedir. Katılımcıların  ingilizcesinin Minumun  B1  (Intermediate) seviyesinde olması gerekmetedir. Programa minimum 2  hafta,  maksimum 12 hafta  katılınabilir.
Engilish for Academic Purposes

Akademik Amaçlar  için 8 haftalık İngilizce eğitim olup 20, 22 ve 28 ders olarak sunulmaktadır  .  İsteğe bağlı 8 öğleden sonra Genel  İngilizce dersi veya denetimli kendi kendine çalışma 2 öğleden sonra öğleden  sonra dersleri ile Akademik Amaçlar için 20 sabahlık ders almayı  seçebilirler.
General Engilish plus Engilish for Art&Design
Sabahları haftada  20 ders Genel İngilizceye öğleden sonra haftada 8  ders Üniversite çalışmaları için eğitim  verilmektedir.  Katılımcıların  ingilizcesinin Minumum B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir.  Program sadece 1 ay sürmektedir.
General Engilish plus Engilish for Tourism
Sabahları haftada  20 ders Genel İngilizceye öğleden sonra haftada 8  ders Turistik İngilizce eğitimi  verilmektedir.  Katılımcıların  ingilizcesinin Minumum B1 (Intermediate) seviyesinde olması gerekmektedir.  Program 4 hafta sürmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.