Stafford House / Cambridge
9 Nisan 2019
OHC / Boston
9 Nisan 2019

Stafford House / London


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi London / İngiltere
  • Programlar Genel, Yoğun, IELTS, Cambridge Sınavına Hazırlık, İş
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 15 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

General / Intensive English

Temel sınıfımız entegre bir beceri sınıfıdır. Okuma, yazma, konuşma, dinleme, dil bilgisi, kelime bilgisi ve eleştirel düşünmeyi kapsar. Bu sınıfta doğruluğunuzu (İngilizcenizin ne kadar doğru olduğunu) ve akıcılığınızı (ne kadar iyi iletişim kurabileceğinizi) geliştireceksiniz. İletişimsel Yaklaşım'ı kullanıyoruz, bu nedenle İngilizce'yi İngilizce kullanarak öğreneceksiniz - dilbilgisi derslerini dinleyerek ve çalışma sayfaları hazırlayarak değil. Öğrencilerin gerçek dünyada kullanabilecekleri İngilizce elde etmenin en etkili yöntem olduğunu kuvvetle hissediyoruz.


IELTS

Tüm sınav hazırlık kurslarımız, seçtiğiniz sınavın alanlarını, sınav başarılarını elde etmek için geçmiş makaleler ve sınav tekniklerini kullanarak becerilerini ve İngilizce dilini öğrenmenizi sağlayarak ayrıntılı olarak kapsar. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 (Intermediate) olması gerekmektedir.


Business English

Satış, pazarlama ve reklamcılık, insan kaynakları, yönetim, finans ve yönetim gibi bir dizi konuyla ilgili iş kelimeleri, dilbilgisi ve telaffuz üzerinde çalışırken, İngilizce dil becerileriniz artacaktır.
Dil ve pratik becerileriniz, yazışma ve rapor okuma, mektup ve e-posta yazma, sunumlar yapma, sunum hazırlama ve sunma, sosyalleşme ve ağ kurma gibi çeşitli etkinliklerle büyüyecektir. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum Upper-Intermediate olması gerekmektedir. Haftada 20, 25 ve 30 ders olarak eğitim verilmektedir. 


 


ÖNEMLİ BİLGİLER

Programlar ile ilgili textler bu alana doldurulacak.

Konaklama ile ilgli olan tablo bu alanak  insert edilecek.

Fiyatlar ile ilgili olan tablo bu alana insert edilecek.

1 Comment

  1. Ignacioblunk dedi ki:

    pharmacie en ligne pas cher: pharmacie en ligne sans ordonnance – Achat mГ©dicament en ligne fiable

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir