London School of English (Holland Park)
10 Nisan 2019
Club Class
10 Nisan 2019

London School of English (Westcroft Square)


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi London / Westcroft Square
  • Programlar Genel İngilizce, Akademik İngilizce,Sınav İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi
  • Yaş Grubu 18-29
  • Sınıflar Maksimum 12 kişilik
  • Konaklama Aile Yanı Konaklama, Otel, Konut

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Intensive General English

Yoğun Genel İngilizce kursu, Londra'da, günümüz dünyasında ihtiyacınız olan bilgi, beceri ve akıcılık sağlamak için tasarlanmış pratik bir derstir. Kişisel ihtiyaç ve hedeflerinizi karşılayacak motive edici dersler vermek için dinamik öğretim tekniklerini ve en son teknolojiyi kullanılan kurs, 18-29 yaş aralığındaki katılımcılara yönelik olarak maksimum 12 kişilik sınıflarda, minimum 2 hafta gerçekleşmektedir.

Intensive General English plus Individual Training

Yoğun Genel İngilizce ve Bireysel Eğitim kursu, grup çalışmasının avantajlarını daha kişiselleştirilmiş öğrenme ile birleştirmenizi sağlar.

Sabah grup kursunun ardından öğleden sonra birebir olarak, genel ya da profesyonel İngilizce ihtiyacınıza yönelik olarak ders alabilirsiniz.

Business English 20-30

İş İngilizcesi 20-30 kursu, iş hayatınızda güvenle İngilizce konuşmanızı ve kullanmanız için hazırlanmıştır. Profesyonel ve arkadaşça bir ortamda başarılı bir şekilde iletişim kurmak için pratik becerileri öğreneceksiniz. Profesyonel dil becerilerinin yanı sıra özgeçmişleri, kapak mektuplarını ve iş görüşme becerilerini de yazacaksınız.

English for University

Üniversite için İngilizce, üniversitede lisans ve yüksek lisans düzeyinde çalışmalar için ihtiyacınız olacak akademik İngilizce ve pratik çalışma becerilerini kapsar. Araştırma, grup sunumları yapma, eleştirel analiz ve genişletilmiş yazma gibi temel alanlarda güven ve yetkinliğinizi bu programla geliştirebilirsiniz.

IELTS Preparation Course

Son derece yoğun IELTS hazırlık kursu ile seçtiğiniz üniversite için ihtiyacınız olan puanı almanız için size en iyi şansı vermek üzere ihtiyacınız olan tüm önemli dil becerilerine ve sınav tekniklerine odaklanır.

Academic Year Programme

En az 24 haftalık olan bu program, İngiltere ve diğer İngilizce konuşulan ülkelerde üniversitede lisans ve lisansüstü eğitim için tam bir hazırlık programı isteyen uluslararası ve AB öğrencileri için uygundur. Yoğun Genel İngilizce, Üniversite için İngilizce ve IELTS hazırlık kurslarından birleşiminden oluşmaktadır. Kurs kombinasyonu her öğrenci için farklı olarak hazırlanmakta olup, özel hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kursa başladığınızda çalışma planınızı sizinle birlikte düzenlenmektedir.

Cambridge Certificate in Advanced English (CAE)

Size mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için önemli dil becerilerini ve stratejilerini sunmak üzere tasarlanmıştır. CAE sertifikası, gelişmiş bir C1 seviyesinde İngilizceyi kullanma yeteneğinizi gösteren uluslararası kabul görmüş bir yeterliliktir.

Cambridge First Certificate in English (FCE)

FCE sertifikası, İngilizce'yi upper-intermediate (B2 seviyesi) düzeyinde kullanma yeteneğinizi gösteren uluslararası kabul görmüş bir yeterliliktir. FCE Hazırlık kursu size tamamen hazırlanmış ve özgüvenli bir sınav hissine girme becerisi ve pratiği verecektir.

Cambridge BEC Vantage Sınava Hazırlık Kursu

BEC Vantage sertifikası, İngilizce'yi iş ve mesleki amaçlarla kullanması gereken veya böyle bir kariyere devam etmeye hazır olan herkes içindir. Sertifika, iş İngilizcesi becerilerinizi test eder ve bir upper-intermediate(B2) seviyeye kadar performansınızı gösterir.

BEC Vantage hazırlık kursu, Cambridge BEC Vantage sınavı için gereken dil becerilerini ve sınav tekniklerini geliştirmeye odaklanır. Sınava girme konusunda size mümkün olan en iyi şansı vermeyi amaçlayan yoğun, iki haftalık bir derstir.


 


ÖNEMLİ BİLGİLER

Programlar ile ilgili textler bu alana doldurulacak.

Konaklama ile ilgli olan tablo bu alanak  insert edilecek.

Fiyatlar ile ilgili olan tablo bu alana insert edilecek.

dil-okullari
dil-okullari
This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir