Stafford House / Toronto
11 Nisan 2019
St. Giles / London Central
11 Nisan 2019

OHC / Sydney


 

GENEL BİLGİLER


  • Kurs Merkezi Sydney / Avustralya
  • Programlar Genel İngilizce, Genel İngilizce Plus, IELTS, Akademik İngilizce
  • Yaş Grubu 16 yaş ve üzeri
  • Sınıflar Maksimum 18 kişilik
  • Konaklama Aile yanı veya Yurt konaklama

 

 

ÖNEMLİ BİLGİLER


General  English 

Daha yüksek seviyelerde, İngilizce konuşulan bir ortamda dil becerilerinize güvenerek çalışmanıza olanak sağlayacak becerileri geliştirmeyi amaçlıyoruz.
Kalifiye ve deneyimli öğretmenlerimiz, İngilizce dilbilgisini kullanma yeteneğinizi geliştirerek tüm dili yönetebilmenizi sağlar. Telaffuz sesinizi daha doğal ve daha kolay anlayabilecekler.İngilizce öğrenmek ve İngilizce seviyesini ilerletmek için olan İngilizce kursudur. General English programında haftada 20 ders,  General English Plus haftada 25 ders olarak eğitim verilir.


General English Plus

Genel İngilizce Plus programımız size tam zamanlı akredite Genel İngilizce kursuna ek olarak bir ekstra yetenek veya seçenek sınıfı seçme şansı verecektir. Haftada 25 Ders ile kişisel hedeflerinize bağlı olarak konu ve çalışma alanlarını seçerek hedeflerinizi daha hızlı bir şekilde karşılayabileceksiniz; Örneğin, konuşma İngilizcenizi geliştirmek, dilbilgisel doğruluğunuza odaklanmak veya İngilizce yazma yeteneğinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.


IELTS Preparation

İngilizce dilindeki üniversitelerin çoğu, İngilizce becerilerinizin dersi takip edecek kadar iyi olduğuna dair kanıt olarak uygun bir IELTS puanını kabul eder. Bir Oxford House College IELTS kursu, sınavda yapabileceğiniz en iyi puanı almanızı sağlayacak. Bir üniversite kursu için hedef puanınız varsa, öğretmenler size ihtiyacınız olan puanı en iyi şekilde nasıl alacağınızı önerecektir. Haftada 20 ders ingilizce eğitim verilir.


Engilish for Academic Purposes

Akademik Amaçlı İngilizce, yüksek öğretim veya üniversitede kullanılmak üzere İngilizce'ye ihtiyaç duyan öğrencilere yöneliktir. Dersler, İngilizce seviyesinde İngilizce seviyesine, çalışma becerilerine ve akıcılık pratiğine odaklanmaktadır. Sınıflar tam zamanlı olarak veya bir sınav sınıfına veya genel dil sınıfına ek olarak incelenebilir. 


ÖNEMLİ BİLGİLER

Programlar ile ilgili textler bu alana doldurulacak.

Konaklama ile ilgli olan tablo bu alanak  insert edilecek.

Fiyatlar ile ilgili olan tablo bu alana insert edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir