Kanada'da Yaşam
Kanada’da Üniversite Eğitimi
16 Temmuz 2020
Almanyada İngilice Üniversite Programları
Almanya’da İngilizce Üniversite Programları
11 Kasım 2020

Malta Öğrencilere Kapılarını Açtı

 

Malta Öğrencilere Kapılarını Açtı !

Malta, yeni dönemde öğrencileri kabul etmeye devam ediyor !

Covid sonrasında kimi dil okulları kapanırken kimi okul ise eğitime ara vermişti. Şuanda aktif bir şekilde eğitim vermeye, uluslar arası öğrencileri ağırlamaya devam eden okullar mevcut. Yeni dönem ile birlikte Malta’da öğrenci vize başvurularının süreci ve aşamaları da değişmiş oldu.

Türk Lirası Kampanyası !

ClubClass dilokulu , Türk Lirası Kampanyası ile öğrencilerin yanında. Pandemi sonrası kapılarını açan aktif bir şekilde eğitime devam etmekte olan okulda, öğrenciler 13 hafta veya yukarısında 24 hafta veya yukarısında programlarda ödemelerini TL üzerinden yapabilecekler.

 

13 Hafta Okul + Konaklama Dahil  18.070 TL

24 Hafta Okul + Konaklama Dahil 33.500 TL

 

Malta’dan Çalışma İzni

*Malta’da, Uzun Dönem programa katılanlar çalışma izni alabilmektedirler. 24 Hafta ve üzeri  programlarda öğrenciler 12.  haftadan itibaren part-time çalışabilmektedirler. Öğrenciler saatlik 6-8 Euro kazanabilmektedirler.

 

Yeni Dönem Malta Vize Başvuruları

  • Sadece öğrenci vizesi olanlar eğitime başlayabilir, bu da 13 hafta ve yukarısında programlara yazılanlar  için geçerlidir.
  • 90 Gün’ün üzerinde eğitim almak isteyen öğrenciler için başvurular Ulusal D Tipi Vize olarak değerlendirilecektir.
  • 13 hafta’nın altında kayıt olan öğrenciler ise Schengen vizeleri ile ya da Yeşil Pasaportları var ise vizesiz bir şekilde eğitime başlayabilirler.
  • Vize başvuru işlemleri, Malta’daki okullar aracılığıyla yapılacaktır, bu nedenle şuanda aktif eğitim vermekte olan okullar tercih edilmelidir.
  • İstenilen evrakların listesi tarafımızdan size verilecektir. İşlemler tarafımızdan takip edilecektir. Başvurular, Malta’ya posta ile gönderilmektedir ve pasaportunuz posta ile geri gelmektedir. Vize işlem süresini 4-5 hafta arasında olabileceği öngörüyoruz, bu yüzden başvurularınız için erken hareket etmeniz faydalı olacaktır.
  • İşlem süreci ve detayları için danışmanlarımızla irtibata geçmenizi rica ederiz.
  • Şu an için eğitime katılacak öğrenciler için karantina uygulaması, Covid Testi alma zorunluluğu mevcut değildir. Bununla birlikte öğrencilerin tedbiren test yaptırıp programa katılmalarını önermekteyiz.
  • Yeşil pasaport sahipleri, vize almadan eğitimlerine başlayabilirler.

Detaylı şehir ve fiyat bilgisi için bize 0216 347 00 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

Comments are closed.